UBYTOVÁNÍ

Chalupamerinka

Budova se nachází v řadě chalup pod skalami v obci Adršpach, která se nalézá nedaleko města Teplice nad Metují a to v CHKO Broumovsko. Jedná se o místo v okrajové části světoznámého skalního města, na které je pěkný výhled přímo ze zahrady.

panorama

procházka chalupou

Zrekonstruovaná roubená chalupa stojí v těsné blízkosti skalního města v udržované oplocené zahradě. Do objektu z poloviny 18. století vejdeme ze zahrady vstupními dveřmi do předsíně, odkud vcházíme do společenské místnosti (keramická pec, truhla, komoda) s dvěma jídelními kouty (stůl, židle, lavice). Z předsíně je po pravé straně přístupná menší kuchyňka (kredenc, sklokeramická deska, lednice) a koupelna s WC (WC v rámci koupelny – sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo, okénko, podlahové topení). Po strmém schodišti vystoupáme do podkrovní galérie (knihovna) s dveřmi do starodávné ložnice A (lůžka, truhla, skříň) a naproti ležícího pokojíku (lůžko), kterým projdeme do ložnice B (lůžka). Pokoje jsou vybaveny starodávným nábytkem, který citlivě doplňuje atmosféru objektu. Kolem budovy je rozlehlá zatravněná zahrada s možností opékání na otevřeném ohništi nebo grilování. Fotky naleznete zde.

Můžete se k nám přijet rekreovat po celý rok, dokonce na Silvestra i na Vánoční svátky. Podívejte se na náš ceník a objednejte si nevšední zážitek ještě dnes.